10 nejužitečnějších suplementů

10 fitness doplňků, které by neměly chybět ve vaší suplementaci

 

Doplňky stravy pro fitness mohou hrát důležitou roli v naší každodenní výživě a pomoci nám zlepšit výkonnost nebo dosáhnout osobních cílů. Při správném užívání mohou doplňky pomoci s definicí štíhlosti, budováním svalů nebo jednoduchou regenerací, stejně jako s celkovým zdravím a pohodou.

 Fitness doplňky: kreatin, aminokyseliny i vak na boty | Slevomat.cz

Zdravá výživa se za posledních zhruba deset let posunula mílovými kroky kupředu. Místo toho, abychom se cpali syrovými vejci jako Rocky nebo hltali mísy kuřecího masa jako sovětský silák, můžeme nyní poměrně snadno a podle libosti kombinovat práškové a tabletové doplňky stravy. Oslovili jsme Chrise Richardse, londýnského online trenéra, aby nám pomohl demystifikovat sportovní výživu a vybrat ty nejlepší doplňky pro růst, sílu a regeneraci. Pánové, je čas být lepší, rychlejší a silnější. Překonejte své nejlepší výkony s těmito fitness doplňky.

 

PROTEIN, SYROVÁTKA A KASEIN

 

Oba jsou klíčem k maximalizaci rozvoje svalové hmoty, růstu a síly. Syrovátka je základní klasika, kvintesenční doplněk. Kasein se pomalu uvolňuje, pomalu tráví a je ideální před spaním.

 

CREATINE

 

Každý, kdo chce zvýšit hmotnost, sílu a anaerobní výkonnost, by měl doplňovat kreatin. Pomůže vám získat ještě jedno opakování.

 

VĚTVENÉ AMINOKYSELINY (BCAAS)

 

Zásobte své tělo stavebními kameny, které potřebuje, aby mohlo začít opravovat svalová vlákna, jakmile se začnou trhat.

 

OMEGA 3

 

Doplněk stravy, který doporučujeme každému, tento esenciální vitamín poskytuje příliš mnoho zdravotních benefitů na to, abyste ho mohli ignorovat.

 

MULTIVITAMÍNY

 

Při náročném tréninku si zajistěte přísun všech vitamínů, minerálů a antioxidantů, které potřebujete k udržení silného imunitního systému. Vitamíny C a D a zinek a hořčík jsou ty dobré.

 

PROBIOTIKA

 

Zdraví střev je velmi zanedbávané. Pokud svůj trávicí systém léta zatěžujete alkoholem, nezdravým jídlem a cigaretami, nebudete mít z tréninku ani výživy ty nejlepší výsledky.

 

ZELENÝ ČAJ A KOFEIN

 

Zelený čaj nabízí spoustu zdravotních výhod. Je to silný spalovač tuků nabitý silnými antioxidanty. Kofein v něm obsažený zlepšuje soustředění, drive a snižuje vnímanou míru námahy.

 

ACETYL L-KARNITIN

 

Tento doplněk stravy na spalování tuků přeměňuje tuky na palivo. Více vytrvalosti, více svalů, méně tuku. Boom.

 

BETA ALANIN

 

Je to pufr kyseliny mléčné, takže se při tréninku tolik neunavíte ani nedostanete do křečí. Z tohoto předtréninkového boosteru vám bude brnět hlava i prsty!

 

ZELENINOVÝ NÁPOJ

 

Pohodlný a účinný doplněk stravy, který vám pomůže zvýšit denní příjem ovoce, zeleniny a bylinek a podpoří vaše zdraví.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz