Viridian Brain Support Multi

Kód: 15255
Neohodnoceno
Značka: Viridian
849 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Brain Support Multi od Viridian je kvalitní multivitamín s podporou mozku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Komplexní podpora mozku  
 • Celkem 22 (!) účinných složek
 • 200 mg cholinu v jedné dávce
 • 300 mg brahmi v jedné dávce
 • Vitamíny, minerály a karotenoidy

Brain Support Multi je naprosto unikátní komplex 22 (!) účinných látek zaměřených na podporu mozku a duševního výkonu. Mozek je nejvíce komplikovaný orgán v lidském těle, který hraje roli ve všech hlavních tělesných procesech. Kontroluje emoce, vzpomínky, myšlenky, centrální nervový systém a dokonce i dýchání. Brain Support Multi je multivitamín a multiminerál pro denní užití určený pro každého, kdo chce podpořit duševní výkon a kondici, a kdo z nějakého důvodu (např. kvůli určitému typu životního stylu nebo velké zátěži) nedostává dostatek potřebných složek z potravin.

Spojení síly západu a východu

V doplňku naleznete 200 mg cholinu, prekurzoru acetyl-cholinu, významného neurotransmiteru. Cholin je v Evropě a USA v současné době užíván v nejpokročilejších doplňcích pro podporu duševního výkonu. Základ Brain Support Multi doplňuje 300 mg brahmi, bylinky s velkou tradicí ve východních medicínách. Cholin + brahmi tak tvoří velmi efektivní spojení dvou látek z opačných stran světa.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 • Duševní výkon a kondici
 • Podporu mozku

Brain Support Multi obsahuje

 • Cholin - základní stavební kámen acetylcholinu, který je jeden z nejvýznamnějších neurotransmiterů
 • Brahmi - bylina s dlouhou tradicí v Ájurvédě a Tradiční čínské medicíně

 - z řasy Dunaliella Salina:

 • Beta Karoten - karotenoid, nejznámější zdroj vitamínu A

 • Kryptoxanthin - karotenoid, který se v těle může přeměňovat na vitamín A

 • Alfa Karoten - antioxidant, který se v těle může přeměňovat na vitamín A

 • Zeaxanthin - karotenoid s významnými antioxidačními vlastnostmi, má rovněž vlastnosti související s hladinou hormonu kortizol

 • Lutein - karotenoid s významnými antioxidačními vlastnostmi

- Vitamín C - antioxidant, zlepšuje vstřebání ostatních látek

- Vitamín E - antioxidant

- Vitamíny skupiny B - B1, B2, B3, B5, B6, B12, energetický metabolismus

- Kyselina listová - významný antioxidant

- Vitamín K2 - ukládání vápníku

- Vitamín D3 - odolnost, psychická kondice

- Železo (bisglycinát železnatý) - významný minerál, energetický metabolismus

- Zinek (citrát zinečnatý) - významný minerál

- Jód (zdroj Kelp a jodid draselný) - hladina hormonů

- Selen (L-selenomethionin) - stopový prvek působící jako antioxidant

- Mangan (citrát manganatý), chrom (pikolinát chromitý), molybden, měď (citrát měďnatý) - důležité stopové prvky

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

Všechny složky jsou 100% bioaktivní

Může to znít jako samozřejmá věc. Pravda je ale taková, že mnoho běžně dostupných produktů obsahuje z velké části syntetické složky, navíc s vysokým podílem balastních aditiv, stabilizátorů, pojiv a umělých sladidel.  

Podpora lokálních pěstitelů

Jednou z klíčových zásad Viridianu je podpora místních farmářů a lokálních výrobců surovin (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt, a zároveň naplňuje svoji filozofii etických vitamínů

Přirozená a funkční forma vitamínů využitelná pro tělo

Ony mají vitamíny a minerály nějaké formy? A proč by neměly být všechny pro tělo využitelné stejně? Je tomu tak. Můžeme si to ukázat na železe, jednom z nejpotřebnějších minerálů. V obyčejných doplňcích se vyskytuje např. ve formě oxidu. Tato forma je pro tělo málo využitelná a důvodem, proč je v běžných doplňcích používána, je opět nízká cena. Viridian např. ve svém doplňku Liquid Iron užívá přímý extrakt z listů rostliny Murraya koenigii, který poskytuje železo ve 100% přírodní formě.

Pouze kapsle rostlinného původu, žádné tablety

Tablety s pojivy jsou levnější než kapsle, obsahují však vysoký podíl balastních pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Pokud užíváte doplňky stravy v tabletách, lze takto za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a dalšího balastu.

A pozor – i mnohé kapsle obsahují stearát hořečnatý, který se do nich přidává kvůli nepřilnavosti kapsle k výrobní lince. Kapsle Viridian jsou výhradně z přírodních složek.

Žádné GMO složky 

Geneticky modifikované plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Žádné ozařované složky

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gamma, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost. 

Bez živočišných složek

Živočišné složky nemusí být vždy na škodu, Viridian se však snaží mít co největší část svých produktů vhodných i pro vegany.

Bez umělých sladidel

Umělá sladidla mají být vhodnější alternativou cukru. Jde ale o látky nepřirozené pro tělo i pro životní prostředí (umělé molekulární kombinace). Všechny produkty Viridian Nutrition jsou bez obsahu umělých sladidel. 

Bez umělých barviv a konzervantů

Žádná umělá barviva, žádné konzervanty. V produktech Viridian nenajdete tyto ani žádná jiná umělá aditiva.

Bez stearanu hořečnatého, oxidu titaničitého a šelaku

Oxid titaničitý neboli titanová běloba se používá jako barvivo. Najdete ho v mnoha farmaceutických produktech, běžných doplňcích stravy, průmyslově zpracovaných potravinách, na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry kolem hřiště a také na raketě Saturn V, kde vypomohl jako venkovní nátěr. Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant - zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. V kombinaci s vodou a mýdlem tvoří nerozpustnou látku, z níž se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak je pryskyřice vylučovaná samičkou červce lakového, hmyzu žijícího v Indii. Pláty této pryskyřice se rozpouští v ethylalkoholu a vytváří tekutý šelak, který se používá jako lak a glazura. Tyto látky se běžně používají v doplňcích stravy, lécích a potravinách. V doplňcích Viridian je nenajdete. 

Ekologické lahvičky

Viridian používá skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah pře světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Lze je také vrátit na našich prodejnách výměnou za slevu na další nákup. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku a pečeť na víčku z kukuřičného škrobu – Viridian nepoužívá žádné plasty.

Žádný palmový tuk

Viridian je první značkou na světě certifikovanou programem  POFCAP – The Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužívá palmový olej ve svých výrobcích ani při výrobě.

Doporučené dávkování: 

 • berte 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku, neurčí-li lékař jinak. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Veganský produkt. Není vhodné pro těhotné a kojící - jen po konzultaci s lékařem.


60 kapslí2 kapsleRHP
Cholin
200 mg

Brahmi extrakt
300 mg

Jód
150 µg
100 %
Vitamín C
80 mg
100 %
Směs přírodních karotenoidů
5 mg

Beta Karoten
4,5 mg

Kryptoxanthin
39 µg

Alfa Karoten
158 µg

Zeaxanthin
32 µg

Lutein
25 µg

Vitamín E
33 mg
275 %
Zinek
10 mg
100 %
Vitamín B5
30 mg
500 %
Vitamín B3
30 mg
188 %
Vitamín B6
20 mg
1429 %
Vitamín B1
20 mg
1818 %
Vitamín B2
20 mg
1429 %
Železo
3 mg
21 %
Selen
55 µg
100 %
Mangan
1 mg
50 %
Vitamín K2
10 µg
13 %
Vitamín D3
10 µg
200 %
Měď
1 mg
100 %
Kyselina listová
400 µg
200 %
Chrom
30 µg
75 %
Molybden
50 µg
100 %
Vitamín B12
250 µg
10000 %

RHP- Referenční hodnota příjmu.

Složení:

Cholin (bitartrát), Brahmi extrakt (Bacopa monnieri) (z toho 50 % bakosidy), jód (zdroj Kelp a jodid draselný), Vitamín C (askorbát hořečnatý), Směs přírodních karotenoidů (D. Salina) - z toho: Beta Karoten, Kryptoxanthin, Alfa Karoten, Zeaxanthin, Lutein;  Vitamín E (D-alfa–tokoferyl-sukcinát) 50 IU, Zinek (citrát zinečnatý), Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), Vitamín B3 (nikotinamid), Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), Vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid), Vitamín B2 (riboflavin), Železo (bisglycinát železnatý), Selen (L-selenomethionin), Mangan (citrát manganatý), Vitamín K2 (menachinon MK-7), Vitamín D3 (cholekalciferol) 400 IU, Měď (citrát měďnatý), kyselina listová, Chrom (pikolinát chromitý), Molybden, Vitamín B12 (adenosylkobalamin a methylkobalamin). Na bázi borůvky. Obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza 220 mg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora spánku / odbourání stresu
Počet dávek: 30
Týdenní akce: NE
Akce 1+1: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz