Sizeandsymmetry Caffeine Fat Burner 60 kapslí

Kód: Z7899_C28126
Neohodnoceno
173,63 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli.
Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli.Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli. Tato dávka odpovídá dvěma silným šálkům pražené kávy, bez obsahu karcinogenních látek, které tak často negují pozitivní efekt kofeinu obsaženého v kávě. Caffeine Fat Burner odpovídá nejvyšší evropské kvalitě a plní normy stanovené EU.
  • podpora vytrvalostního výkonu (platí v případě příjmu min. 3 mg/kg tělesné hmotnosti, a sice hodinu před výkonem, přičemž pravidelní konzumenti kofeinu alespoň jeden den před výkonem příjem kofeinu vynechají)
  • mobilizace psychických sil
Kofein je nejúčinnějším centrálním stimulantem. Caffeine Fat Burner od Sizeandsymmetry je jedním z nejlepších stimulantů, jehož účinky poznáte nejvíce při psychickém i fyzickém vyčerpání a v období před náročným výkonem.
Doporučené dávkování:
  • užijte 1 kapsli Caffeine Fat Burner denně, a to buď před fyzickým výkonem, nebo v době zvýšení fyzické zátěže a nutnosti stimulace
  • hmotnost obsahu balení 60 cps je 37,2 g
Přehled účinných látek:
1 cps
kofein200 mg
Složení:
  • kofein bezvodý, želatinová kapsle (želatina, oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), stearát hořečnatý, oxid křemičitý
Upozornění:
Doplněk stravy. Obsahuje kofein (200 mg / 1 kapsle) – není vhodné pro děti, mladistvé do 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25 °C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců.Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina s vysokým obsahem kofeinu. Nenahrazuje pestrou stravu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz