Life Extension BioActive Complete B

Kód: 14638
Neohodnoceno
449 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
26.6.2024

BioActive Complete B-Complex od Life Extension je nadupaný produkt, kterým doplníte všechny vitamíny B ve vysokých dávkách!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Získejte maximum z jednoho z nejlepších příznivců metabolismu a energie v přírodě: Vitamin B. 

BioActive Complete B-Complex nabízí široké spektrum výhod, které mohou různé druhy vitaminu B poskytnout - a to s mnohem vyšší účinností než mnoho běžných doplňků vitaminu B. Od metabolické podpory po podporu zdraví srdce a nervů - díky všestrannosti vitaminu B je tento výživový zázrak opravdovým zázrakem. BioActive Complete B-Complex obsahuje všechny zdravotní přínosy spojené s vitaminem B v jediné receptuře.

Proč to funguje:

Vaše tělo potřebuje vitamíny B, aby pomohlo uvolnit energii z potravin, které jíte, jako jsou sacharidy, tuky a bílkoviny. Jinými slovy, vitamíny skupiny B pomáhají optimalizovat přeměnu potravin na energii ve vašem systému [1-3]. BioActive Complete B-Complex obsahuje vysoce účinnou dávku různých druhů vitaminu B a zajišťuje, že získáte všechny výhody, které vám vitamin B může poskytnout. Poskytuje vysokou účinnost v dávkách, které jsou vědecky studovány a formulovány s bioaktivními formami každé jednotlivé živiny obsažené v BioActive Complete B-Complex, což nakonec může pomoci potlačit nedostatek vitaminu B a poskytnout vám bezkonkurenční produkt.

#image:bcomplexzed.png#

Věda o produktu:

Vitamíny se účastní mnoha kritických metabolických funkcí v těle. Kyselina listová a vitamin B12 hrají roli při produkci červených krvinek [2]. BioActive Complete B-komplex může pomoci udržet správnou funkci orgánů a poskytnout další důležité výhody. Proto byste si měli zvolit tento komplex vitamínů B, abyste dostávali ideální dávku denních vitaminů B.


BioActive Complete B-Complex obsahuje:


 • Thiamin / vitamin B1 - který může pomoci přeměnit sacharidy na využitelnou energii pro vaše tělo.
 • Riboflavin / vitamin B2 - který se přeměňuje na aktivní formu zvanou riboflavin-5'-fosfát, kterou tělo používá k výrobě energie.
 • Niacin / vitamin B3 - který může podporovat zdravé reakce přenosu energie v buňkách. Může také ovlivnit zdravý metabolismus glukózy, tuků a alkoholu. Kromě toho může také podporovat zdravé hladiny cholesterolu.
 • Kyselina pantothenová / vitamin B5 - které mohou podporovat syntézu (hemoglobinu), hormonů, neurotransmiterů, oxidaci sacharidů a mastných kyselin.
 • Pyridoxin HCI a pyridoxal 5'-fosfát / vitamin B6 - které mohou pozitivně ovlivnit metabolismus aminokyselin a tuků. Spolu s vitaminem B5 mohou také podporovat syntézu neurotransmiterů a hemoglobinu. Kromě toho B6 také hraje roli v glukoneogenezi, tvorbě glukózy z jiných než sacharidových zdrojů.
 • Biotin - který hraje roli v metabolismu mastných kyselin. Hraje také roli při udržování metabolické homeostázy nebo rovnováhy mezi mnoha jedinečnými chemickými cestami a procesy vašeho těla.
 • Folát - který může pomoci udržovat produkci červených krvinek v normálním rozmezí. Může také pomoci vašemu tělu vytvářet a udržovat zdravou DNA.
 • BioActive Complete B-Complex dále obsahuje sloučeninu kyselina para-aminobenzoová (PABA), která může podporovat syntézu kyseliny listové.
 • Vitamin B12 - který je nezbytný pro zdravou činnost nervových buněk a podporuje zdraví srdce [4-7].
 • Inositol - který je životně důležitý pro přenos signálu vápníku a inzulínu.
 • Poznámka: Tato formulace byla sladěna s normami EU pro přísady potravinových doplňků, čímž je zajištěna nejvyšší možná účinnost přísad povolená v Nizozemsku a dalších zemích EU.

Doporučené dávkování:

 • Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Při užívání doplňků výživy se poraďte se svým lékařem, pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Odkazy na studie:

 1. Ann N Y Acad Sci. 1980;355:80-97.
 2. Int J Vitam Nutr Res Suppl. 1989;30:163-91.
 3. Curr Med Chem. 2016 Sep 20. [Epub ahead of print]
 4. Handb Exp Pharmacol. 2005;(170):325-38.
 5. Altern Med Rev. 2003 Feb;8(1):7-19.
 6. Lancet. 2002 Jan 19;359(9302):227-8.
 7. Asia Pac J Clin Nutr. 2007;16(1):103-9

60 Kapslí


  ve 100g
Vitamín B1 100 mg
Vitamín B2 75 mg
Niacin 100 mg
Vitamín B6 100 mg
Folát 680 mcg
Vitamín B12 300 mcg
Biotin 1000 mcg
Kyselina pantothenová 500 mg
Calcium 50 mg
Inositol 100 mg
PABA 50 mg

Složení:

Rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, čištěná voda, oxid křemičitý.

Alergeny:

Neobsahuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamín B-complex
Počet dávek: 60
Týdenní akce: NE
Akce 1+1: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz