Big Zone Big Zone Bandáže na zápěstí

Kód: 11656
Neohodnoceno
Značka: Big Zone
379 Kč
Vyprodáno
Varianta

Pokud byste se chtěli chránit před zraněním při větším zatížení, můžete se opřít o stabilizaci bandáže na zápěstí od Big Zone. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohybem velmi těžkých nebo stále těžších závaží vede nejen k požadovaným mikrotrhlinám ve svalstvu, ale má zejména, s časem a progresivním nárůstem, také zvýšený dopad na kloubní struktury těla. Především zápěstí jsou považována za nejzranitelnější strukturu těla při tahání těžkých vah a obecně při cvičení.

Pokud byste se chtěli chránit před zraněním při větším zatížení, můžete se opřít o stabilizaci bandáže na zápěstí od Big Zone. V závislosti na šířce zápěstí existuje obvykle mírně kratší verze, která je pak spíše vhodná pro ženské zápěstí, a pak 50 cm dlouhý obvaz, který je pak určen spíše pro mužské sportovce, kdy tyto bandáže splňují 50cm - tedy primárně pro muže.

Bandáž na zápěstí Big Zone 50 cm se dokáže přizpůsobit zápěstí díky extrémně odolnému materiálu, který pohodlně sedí na zápěstí a působí jako druhá kůže. Extra silný uzávěr na suchý zip také poskytuje extra držení a poskytuje bezpečný pocit během tréninku. Zápěstí je optimálně stabilizováno a můžete se odvážit bez váhání na další úroveň tréninku.

Přednosti produktu:

  • Délka 50 cm
  • Velmi stabilní, ale pohodlný materiál
  • Extra tlustý a pevný suchý zip

Doplňkové parametry

Kategorie: Bandáže
Týdenní akce: NE
Akce 1+1: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz